Lista wokalistów zakwalifikowanych do konkursu Piosenkobranie 2017

Już za trzy tygod­nie (24.06) odbędzie się w Opolu jubileuszowy 25. Ogólnopol­ski Fes­ti­wal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2017. Oto pełna lista wokalistów zak­wal­i­fikowanych do konkursu.

kat­e­go­ria I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych:

  1. Mar­tyna Antoniewicz (Opole)
  2. Adam Bul­ski (Kielce)
  3. Artur Droś (Różana)
  4. Alek­san­dra Folęga (Opole)
  5. Izabela Janow­icz (Kraków)
  6. Anna Lasota (Opole)
  7. Bar­bara Leśniewska (Lidzbark Warmiński)
  8. Oli­wia Łukom­ska (Ostrów Wielkopolski)
  9. Maria Mykita (Opole)
  10. Kalina Rad­wańska (Opole)
  11. Jakub Rogala (Puławy)
  12. Maja Stadler (Krosno)
  13. Paweł Szy­mański (Alek­san­drów Łódzki)
  14. Weronika Wierz­chowska (Łuków)
  15. Weronika Wróblewska (Świecie)

kat­e­go­ria II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:

  1. Oli­wia Baron (Komprachcice)
  2. Julia Błaszczyk (Krosno)
  3. Aure­lia Duraj (Niemcza)
  4. Mateusz Gędek (Strojec)
  5. Dorota Gronow­icz (Kietrz)
  6. Anna Hilde­brand (Gościejowice)
  7. Kamil Kil­ian (Magnuszowice)
  8. Karolina Koś­cielny (Opole)
  9. Urszula Kowal­ska (Skierniewice)
  10. Natalia Michal­ska (Lisia Góra)
  11. Karolina Nowak (Ozimek)
  12. Natalia Ochmańska (Kłobuck)
  13. Joanna Paluszkiewicz (Niemodlin)
  14. Vanessa Siwy (Twardawa)
  15. Szy­mon Sobczak (Górowo Iławeckie)
  16. Hanna Solar­czyk (Kraków)
  17. Mateusz Sub­ocz (Dzierżoniów)
  18. Weronika Suszek (Puławy)
  19. Milena Wilk (Ozimek)

kat­e­go­ria III – uczniowie gimnazjów:

  1. Oktawia Bernaś (Orneta)
  2. Julia Bojur (Zawada)
  3. Alicja Cza­jkowska (Paczków)
  4. Izabela Dro­gosz (Zagnańsk)
  5. Alek­san­dra Fig­ur­niak (Racibórz)
  6. Kamil Janoszek (Domecko)
  7. Maja Kowal­ska (Żary)
  8. Polina Krakowska (Dywity)
  9. Julia Kuszkowska (Iłowo-Osada)
  10. Adri­anna Matys­zok (Opole)
  11. Hanna Mil­czarek (Zielona Góra)
  12. Zuzanna Niewiadom­ska (Piekary Śląskie)
  13. Jes­sica Stell­mach (Opole)
  14. Kinga Szczepańska (Paczków)
  15. Kamila Szpineta (Korfantów)
  16. Zuzanna Wójs (Buków)
  17. Natalia Zastępa (Krapkowice)
  18. Mar­tyna Zygadło (Woźniki)

kat­e­go­ria IV – uczniowie szkół pon­adg­im­naz­jal­nych i osoby dorosłe:

  1. Alek­san­dra Abram (Kraków)
  2. Jagoda Ambroziak (Zielona Góra)
  3. Ewa Andrejszyn (Biała)
  4. Julia Dota (Antoniów)
  5. Sew­eryn Jabłoński (Ozimek)
  6. Dominika Kasprzyk (Opole)
  7. Robert Klimek (Opole)
  8. Paulina Luboch (Korfantów)
  9. Monika Morka (Opole)
  10. Piotr Paluch (Opole)
  11. Julia Róży­cka (Krowiarki)
  12. Natalia Tul (Dziergowice)
  13. Vimala Vaidyan (Opole)
  14. Karolina Wosz (Katowice)
  15. Joanna Zapałka (Zielona Góra)